Saturday, 14 March 2020     
TeamH/AOppositionTimeRefereeVenue
DDSL 8 YellowATerenure Rangers10:00am (confirmed)n/aBushy Park
DDSL 8 EmeraldALeixlip Utd10:30am (default TBC)n/aLeixlip Amenity Centre
DDSL 9 BlueAMount Merrion11:30am (TBC)n/aDeer Park
DDSL 9 EmeraldAKillester / Donnycarney FC10:00am (*change*)n/aMaypark, Donnycarney
DDSL 10A1no game listed for this teamTBA
DDSL 10DAClontarf FC10:30am (default TBC)TBASt. Anne's Park
DDSL 10EAClondalkin Celtic10:30am (default TBC)TBACorkagh Park
DDSL 11A1HWayside Celtic11:30am (TBC)Conor HigginsPorterstown Park (Pitch 4)
DDSL 11BHPeamount Utd (Brendan Coyne Cup)11:30am (TBC)Leanne CarberryPorterstown Park (Pitch 6)
DDSL 11CALucan Utd11:30am (TBC)Killian MoranDodsboro
DDSL 11DATerenure Rangers10:30am (*change*)TBABushy Park
DDSL 11EHBroadford Rovers (Sean Kelly Cup)10:30am (default TBC)Leanne CarberryPorterstown Park (Pitch 6)
DDSL 11FHRosemount Mulvey10:30am (default TBC)Conor HigginsPorterstown Park (Pitch 4)
DDSL 12 MajorALeicester Celtic10:30am (default TBC)Billy FreelandLoreto Park
DDSL 12A+HDalkey Utd10:30am (default TBC)Dominic QuigleyPorterstown Park (Pitch 2)
DDSL 12DAPark Celtic10:30am (default TBC)Flann BrienCabinteely Park
DDSL 13 MajorHCorduff FC10:30am (default TBC)Christy DunnePorterstown Park (Pitch 10)
DDSL 13A1HNewbridge Town11:30am (TBC)Leanne CarberryPorterstown Park (Pitch TBC)
DDSL 13B1ACollinstown FC11:30am (TBC)Timara LawlessCollinstown Park
DDSL 13Cno game listed for this teamTBA
DDSL 14BHMulhuddart FC11:45am (TBC)Christy DunnePorterstown Park (Pitch 10)
DDSL 14B1HSwords Manor11:30am (TBC)Dominic QuigleyPorterstown Park (Pitch 1)
DDSL 15 MajorALeicester Celtic13:00pm (TBC)Derek GallagherLoreto Park
DDSL 15BHClontarf FC (Grehan Cup)13:00pm (TBC)Christy DunnePorterstown Park (Pitch 10)
LSL Division 3TBA
Sunday, 15 March 2020
TeamH/AOppositionTimeRefereeVenue
DDSL 8 EmeraldAMarino FC10:30am (confirmed)n/aCroyden Gardens
DDSL 9 BrownAMid Sutton11:30am (confirmed)n/aBayside School
DDSL 10B1HEsker Celtic10:30am (default TBC)TBAPorterstown Park (Pitch TBC)
DDSL 10EAPortrane Athletic10:30am (default TBC)TBAPortrane Road
DDSL 10 GirlsHGranada FC10:00am (*change* TBC)TBAPorterstown Park (Pitch TBC)
DDSL 11A1 SouthHBeechwood FC11:30am (TBC)TBAPorterstown Park (Pitch TBC)
DDSL 11DANewbridge Town (SSG Cup)12:30pm (TBC)Noel BlakeStation Road, Newbridge
DDSL 12-2HTerenure Rangers10:30am (default TBC)TBAPorterstown Park (Pitch 2)
DDSL 12-4ABallyoulster Utd10:30am (confirmed)TBALoughlinstown Road (TBC)
DDSL 13-4AKnocklyon Utd (Dublin Bus Cup)13:00pm (TBC)Flann BrienDelaford Park
DDSL 13-6ATallaght Town (League Cup)11:45am (TBC)Robert FitzpatrickAndy Moore Park
DDSL 14-2HDalkey Utd11:00am (TBC)TBAPorterstown Park (Pitch TBC)
DDSL 16AIDLE
DDSL 16B1HPortmarnock AFC13:00pm (TBC)Lar HilliardPorterstown Park (Pitch 1)
DDSL 17 Prem1AHome Farm11:00am (TBC)Christy DunneMobhi Road
DDSL 17 MajorHPhoenix FC11:00am (TBC)Lar HilliardPorterstown Park (Pitch 1)
DDSL 17A1HSt. Marys Boys (Subsidiary Cup)11:00am (TBC)Isreal IbeanuPorterstown Park (Pitch 10)
DDSL 18 Major 1HBallyoulster Utd (Taaffe Cup)13:00pm (TBC)Isreal IbeanuPorterstown Park (Pitch 10)
LSL 19 NorthTBA
LSL Senior 1BTBA
LSL Premier 1TBA
LFL PremierHGalty Celtic (Dalton Cup R3)10:30am (confirmed)Paddy KearnsPorterstown Park (Pitch 11)
Tuesday, 17 March 2020
TeamH/AOppositionTimeRefereeVenue
DDSL 17 Prem1HCrumlin Utd11:00am (TBC)TBAPorterstown Park (Pitch 10)
LFL PremierHDynamo Dublin11:00am (confirmed)TBAPorterstown Park (Pitch 11)